KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9016106

nr 901 6106

Blandteknik

Giovanni de Angelis, Kvinnofigurer, signerad. 1971, 40x32

Utrop:

1.500 kr

Såld:

100 kr

måndag 30 juni 2014
kl 18:42:38

30/6 16:55:10 1      Vinnande bud